"> نشست معرفی میکا اینترپرازز / امکان مشارکت با برند های بین المللی - کیش اینوکس

نشست معرفی میکا اینترپرازز / امکان مشارکت با برند های بین المللی

“تسهيل مشاركت با برندهاي بين المللي” عنوان نشستی جانبی بود که “پارس میکا کیش” در حاشیه دهمین نمايشگاه معرفي فرصتهاي سرمايه گذاري كشور برگزار کرد. این نشست به علت استقبال گسترده کارشناسان، بازرگانان و فعالان اقتصادی، صاحبنظران و بازدیدکنندگان طی دو روز متوالی در سالن خوارزمی مرکز همایشهای بین‌المللی خلیج فارس کیش برگزار و مفاهیم و موضوعات مرتبط با نحوه جذب برندهای معتبر جهانی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

اسرا افتخاري مدير عامل شركت  Eight Luxury Marketing و انریکو گوردومی موسس و مدیر کشوری شرکت Retaily دو کارشناسی بودند که در این نشست ها به تبیین مفاهیم و سرفصل‌های بنیادین در حوزه مشارکت با صاحبان برندهای معتبر پرداختند.

استراتژي ماركتينگ ميكامال و رويكردهاي ممكن براي تقويت Retail Mix از جمله سرفصل های آموزشی در این نشست بود که با استقبال شرکت کنندگان مواجه شد.

در این نشست همچنین امکانات و خدمات شركت Mica Enterprise که با هدف تسهيل امكان مشاركت با مشتریان مجموعه عظیم تجاری و فرهنگی میکامال با برندهاي بين المللي فعالیت می‌کند، به شرکت‌کنندگان در این نشست معرفی و تشریح شد.

معرفي نمونه هايي از برندهاي موجود در Portfolio شركتMica Enterprise  از دیگر بخش‌های این نشست بود که با استقبال شرکت کنندگان روبرو شد.

مشاوره و امکان‌سنجی جذب برندهای مختلف برای مشتریان میکامال و خدمت رسانی برای تحقق و استمرار همکاری با این برندها، از جمله خدماتی است که توسط Mica Enterprise ارائه می‌شود.

در حاشیه این نشست همچنین جلسات مختلفی برای علاقه مندان به كسب نمايندگي از برندها توسط Mica Enterprise برگزار شد.

 


دبیرخانه دائمی KishINVEX : شرکت بهاران تدبیر کیش
وبسایت: baharantadbir.com
ایمیل: info@kishinvex.com
نشانی: تهران، میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم شرقی، پلاک 17، طبقه دوم
تلفکس: 88179790
دفتر کیش: جزیره کیش، خیابان خیام، مجتمع سارینا 1، طبقه دوم، واحد 203