"> کسب و کار خوش آتیه برای سرمایه گذاران و شرکت ها ارائه و معرفی فرصت های سرمایه گذاری در جزیره هندورابی - کیش اینوکس

کسب و کار خوش آتیه برای سرمایه گذاران و شرکت ها ارائه و معرفی فرصت های سرمایه گذاری در جزیره هندورابی

در این کارگاه که برای سرمایه گذاران علاقه مند به سرمایه گذاری در مجمع الجزایر کیش برگزار گردید، فرصت های جدید سرمایه گذاری در جزیره هندورابی معرفی شد. در این نشست ابتدا ضمن معرفی ویژگی های جغرافیایی  جزیره ، زیر ساخت ها و امکانات به تفصیل تشریح گردید. در ادامه سخنرانان این کارگاه ، کسب و کار های خوش آتیه را کسب و کارهای مبتنی و منطبق بر کلان روندهای شکل دهنده آینده معرفی کردند و با اشاره به کلان روند های آینده ، برخی از مزایای سرمایه گذاری در جزیره هندورابی را به شرح ذیل تبیین کردند:

معافيت مالياتي 20 ساله براي هر نوع فعاليت اقتصادي،تضمین و حمايت قانوني از سرمايه گذاري خارجي ، امکان ثبت شركت با مالکیت 100 % خارجي، معافيت از حقوق گمركي براي واردات مواد اوليه و ماشين آلات صنعتي واحدهاي توليدي، كاهش سود بازرگانی جهت واردات كالا به سرزمين اصلي ازطريق جزيره کیش به ميزان 15 درصد، آزادي ورود و خروج اصل و سود سرمايه.

در ادامه فرصت های سرمایه گذاری هندورابی در دو سناریوی بلند مدت و کوتاه مدت، تشریح شد.که به طور خلاصه  مهم ترین محور پیشنهادی با توجه به بکر بودن جزیره ، گردشگری به صورت بوم گردی و طبیعت گردی در قالب سناریوی کوتاه مدت بود. سناریو های  بلند مدت سرمایه گذاری در جزیره کیش ، در دو موضوع گردشگری سلامت و گردشگری حلال مطرح گردید که نیازمند توسعه زیرساخت ها  می باشد.


دبیرخانه دائمی KishINVEX : شرکت بهاران تدبیر کیش
وبسایت: baharantadbir.com
ایمیل: info@kishinvex.com
نشانی: تهران، میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم شرقی، پلاک 17، طبقه دوم
تلفکس: 88179790
دفتر کیش: جزیره کیش، خیابان خیام، مجتمع سارینا 1، طبقه دوم، واحد 203