"> تابش عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: کیش اینوکس ظرفیت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایران را جلوه‌گر می‌کند - کیش اینوکس

تابش عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: کیش اینوکس ظرفیت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایران را جلوه‌گر می‌کند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: رویداد کیش اینوکس ظرفیت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری را در کشور جلوه‌گر میکند و به طور یقین می‌تواند در جذب سرمایه‌گذاران خارجی تاثیرگذار باشد.


محمدرضا تابش در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری «عصربازار»، درباره رویداد کیش اینوکس 2016 که قرار است از 10 تا 13  آبانماه سال جاری برگزار شود، افزود: برگزاری نشست‌ها و نمایشگاه‌ها در زمینه فرصت‌های سرمایه‌گذاری از جمله رویداد کیش اینوکس، ظرفیت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری را جلوه‌گر میکند و به طور یقین می‌تواند تاثیر بسزایی در جذب و ورود سرمایه‌گذاران خارجی و حتی داخلی در اقتصاد کشور داشته باشد.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نباید این نکته را فراموش کرد که اگر برگزاری نمایشگاه یا همایشی هدف مشخصی  را دنبال نکند و برنامه‌ریزی‌ها و تمهیدات لازم برای آن پیش بینی نشود، بی حاصل خواهد بود.

وی با بیان اینکه باید راه‌های تعاملات سرمایه‌گذاری در رویداد کیش اینوکس برقرار شود، اضافه کرد: جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی از عوامل موثر در رونق اقتصادی است و اگر بخواهیم تولید و صادرات رونق گیرد، باید تولیدات کشور با استانداردهای دنیا منطبق باشد. از سوی دیگر، اگر امنیت سرمایه‌گذاری در داخل کشور فراهم و روند تولید نیز تسهیل شود، به‌گونه‌ای که کالاهای تولید داخلی منطبق با استانداردهای جهانی و قابل رقابت در دنیا باشد، به نفع اقتصاد کشور است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: اگر قفل سیستم بانکی بعد از برجام باز شود، به طور یقین شاهد حضور سرمایه گذاران خارجی به کشور خواهیم بود.


دبیرخانه دائمی KishINVEX : شرکت بهاران تدبیر کیش
وبسایت: baharantadbir.com
ایمیل: info@kishinvex.com
نشانی: تهران، میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم شرقی، پلاک 17، طبقه دوم
تلفکس: 88179790
دفتر کیش: جزیره کیش، خیابان خیام، مجتمع سارینا 1، طبقه دوم، واحد 203