"> نظر سازمان خصوصی سازی درباره نمایشگاه بورس کیش/فرصتی مغتنم برای جذب سرمایه خارجی - کیش اینوکس

نظر سازمان خصوصی سازی درباره نمایشگاه بورس کیش/فرصتی مغتنم برای جذب سرمایه خارجی

بورس 24:هشتمین نمایشگاه توسعه سرمایه گذاری در کشور و سومین نمایشگاه بین المللی بورس،بانک و بیمه کیش در حالی برگزار می شود که سازمان خصوصی سازی به عنوان یک نهاد دولتی مهم در عرصه واگذاری شرکت ها در این رویداد حضور خواهد داشت.

این سازمان با برنامه ها و پنل های تخصصی در بهتربرگزار کردن این دوره از نمایشگاه نقش موثری را ایفا کرده است.

جعفر سبحانی ، مشاور رییسں کل سازمان خصوصی سازی در خصوص برنامه های این سازمان در سومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در کیش به خبرنگار بورس 24 گفت: هشتمین نمایشگاه توسعه سرمايه گذاری در کشور و سومین نمایشگاه بین المللی بورس،بانک و بیمه در حالی در جزیره کیش برگزار می شود که سازمان خصوصی سازی دو دوره قبل هم در این نمایشگاه حضور داشته است.

وی افزود: با توجه به این که در شرایط پساتحریم حضور سرمایه گذار خارجی در طول سال گذشته با دستگاه های اقتصادی و وزارت خانه های کشور بسیار بالا بود، استنباط ما این است که نمایشگاه امسال می تواند فرصت مناسبی برای عرضه شرکت های در حال واگذاری برای دو گروه هدف یعنی سرمایه گذاران خارجی با توجه به حضورشان در نمایشگاه و هم سرمایه گذاران ایرانی مقیم خارج از کشور باشد.

وی ادامه داد: این دو گروه می توانند گروه هدف ما باشند تا بتوانیم شرکت های در حال واگذاری خود را در این نمایشگاه عرضه کنیم. همچنین سازمان خصوصی سازی در حال آماده کردن بسته ای است که جاذبه برای همه سرمایه گذاران خواهد داشت و در نمایشگاه رونمایی خواهد نمود.

این مقام مسئول در سازمان خصوصی سازی عنوان کرد: در مجموع نه تنها این نمایشگاه بلکه در نمایشگاه هایی که به نوعی زمینه ظهور و حضور سرمایه گذاران وجود دارد هر کدام فرصتی است که دستگاه­های اقتصادی بتوانند فعالیت خود را نشان دهند. به ویژه سازمان خصوصی سازی به عنوان سازمان دولتی در تلاش برای واگذاری شرکت ها است. در نتیجه این نمایشگاه هم جنیه بازاریابی برای فروش دارد و هم جنبه تعامل برای سرمایه گذاران.

سبحانی در خصوص نحوه برگزاری و اجرای  نمایشگاه توسط سازمان هم گفت: در این نمایشگاه، خود رییس کل سازمان خصوصی سازی هم حضور خواهد داشت و یکی از سخنرانان است.

وی ادامه داد: از مجموعه شرکت های در حال واگذاری مستندهایی را آماده کرده ایم که در حد چند دقیقه برای بازدید کنندگان علاوه بر بروشور کتاب به صورت مستندهای صوتی و تصویری ارائه می دهیم. با همه این نکات نمایشگاه امسال فرصت مناسبی خواهد بود. همجنین پنلی برای سازمان در نظر گرفته شده که رییس سازمان خصوصی سازی معاون واگذاری سازمان در آن حضور خواهند داشت و توضیحاتی در خصوص شرکت های  سازمان و گزارش فعالیت سازمان ارائه خواهد شد.

این مقام مسئول در سازمان خصوصی سازی از فعالان اقتصادی و شرکت های بورسی و فرابورسی دعوت کرد تا در آستانه تغییر و تحولات بنیادین در اقتصاد کشور حضور سرمایه گذاران خارجی را در این نمایشگاه غنیمت شمرده و به معرفی توانمندی ها و جذابیت های سرمایه گذاری در ایران بپردازند.

 

 


دبیرخانه دائمی KishINVEX : شرکت بهاران تدبیر کیش
وبسایت: baharantadbir.com
ایمیل: info@kishinvex.com
نشانی: تهران، میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم شرقی، پلاک 17، طبقه دوم
تلفکس: 88179790
دفتر کیش: جزیره کیش، خیابان خیام، مجتمع سارینا 1، طبقه دوم، واحد 203