"> «کیش اینوکس» بزرگترین رویداد اقتصادی بخش خصوصی در ایران / ارزیابی آریا حمیدیان از رویداد مهم اقتصادی- بورسی سال - کیش اینوکس

«کیش اینوکس» بزرگترین رویداد اقتصادی بخش خصوصی در ایران / ارزیابی آریا حمیدیان از رویداد مهم اقتصادی- بورسی سال

کیش اینوکس به عنوان بزرگترین رویداد اقتصادی بخش خصوصی با چندین سال تجربه تاکنون توانسته با در هم کنار قرار دادن بخش‌ های پیشرو اقتصاد ایران شامل بانک، بیمه، بورس، انرژی، و گردشگری و همچنین حضور متولیان پروژه‌ های سرمایه‌ پذیر از یک سو و حضور سرمایه‌ گذاران داخلی و خارجی از سوی دیگر فرصت ویژه ‌ای را برای بهره ‌برداری و توسعه سرمایه‌ گذاری و در نهایت رشد و توسعه اقتصادی کشور فراهم آورد.

به گزارش پایگاه خبری بورس 24،این نمایشگاه در شناساندن ظرفیت ‌های بخش انرژی کشور به عنوان یکی از مهم ‌ترین صنایع پیشرو شامل صنایع بالادستی و پایین‌ دستی، معرفـی جدیدترین فرصت ‌های سرمایه گذاری، تبـادل اطلاعات فنی و تجاری بیـن سرمایه ‌گـذاران و مجریـان طرح‌ های سـرمایه گذاری و سرمایه ‌پذیران، شناسـاندن فضـای اقتصادی حاکـم بـر کشـور بـه سـرمایه گـذاران خارجـی و توصیـف موقعیـت اقتصـادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشـور نقش بی بدلی را ایفا نموده است.

همچنین تبـادل اطلاعات و ارتقای هماهنگی و همکاری بین شخصیت‌ های حقیقی و حقوقی مرتبط با سرمایه‌ گذاری، به‌ روز رسانی دانش فنی و آشنایی با دستاوردهای نوین و پیشرفته در حوز‌ه‌ های مرتبط با نمایشگاه از مزایای نمایشگاه کیش اینوکس است.

کیش اینوکس یک رویداد مهم است؛ غرفه سازی امسال تا 90 درصد بود

آریا حمیدیان، برگزار کننده نمایشگاه بین المللی کیش و مدیر عامل شرکت بهاران تدبیر کیش در خصوص وضعیت کیش اینوکس امسال و استقبال شرکت ها به خبرنگار بورس 24 گفت: همزمان با اتفاقاتی که در حوزه بین المللی رخ می دهد و همزمان با گشایش های اقتصادی و تعاملات ایران با سایر کشور ها، به تبع کیش اینوکس هم متاثر از این اتفاقات است.

کیش اینوکس یک رویداد است

وی گفت: امسال با رشد 100 درصدی مشارکت کننندگان در این رویداد روبرو بودیم. من اشاره می کنم به رویداد. چرا که بعضا کیش اینوکس را به شکل یک نمایشگاه نگاه می کنند، در صورتی که کیش اینوکس یک رویداد است.

حمیدیان گفت: ما در طول این چهار روز عملا دو نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و نمایشگاه بورس بانک بیمه و خصوصی سازی را داشتیم.

مدیر عامل شرکت بهاران تدبیر کیش افزود: دو رویداد برگزار شده در کنار نمایشگاه همایش های ایران، توسعه و سرمایه گذاری در ایران بود که در 12 نشست تخصصی برگزار شد و بسیار مورد استقبال واقع شد.او گفت: روز پنج شنبه هم 8 نشست تخصصی برگزار خواهد شد.

حمیدیان افزود:در کل محتوای کیش اینوکس بسیار غنی تر شده و در مورد نمایشگاه هم حجم بالای غرفه سازی که 90 درصد بوده نشان از این دارد که شرکت ها کیش اینوکس را جدی گرفته اند.

وی تصریح کرد: البته کمیت چندان هدف کیش اینوکس نبوده و همواره به دنبال بالا بردن کیفیت بوده ایم. در این شرایط عملا احساس می کنیم اگر همین روال ادامه یابد هدف دور از دسترسی نخواهد بود.

مدیر عامل شرکت بهاران تدبیر کیش گفت: در این رویداد 40 شرکت خارجی چه به شکل رسمی و به شکل مشارکت کننده در همایش ها حضور داشتند.

به گفته او 40 شرکت از کشور های ایتالیا، آلمان، سوئیس، ایالات متحده عربی، آمریکا، مالزی و انگلستان در این نمایشگاه حضور به هم رساندند.
 


دبیرخانه دائمی KishINVEX : شرکت بهاران تدبیر کیش
وبسایت: baharantadbir.com
ایمیل: info@kishinvex.com
نشانی: تهران، میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم شرقی، پلاک 17، طبقه دوم
تلفکس: 88179790
دفتر کیش: جزیره کیش، خیابان خیام، مجتمع سارینا 1، طبقه دوم، واحد 203