"> حامیان، همکاران و رسانه ها در KishINVEX 2016 - کیش اینوکس

حامیان، همکاران و رسانه ها در KishINVEX 2016

 

 

سازمان ها و دستگاه های همکار
 

سازمان منطقه آزاد کیش

داره امور منطقه آزاد کیش بر عهده سازمانی است که مسئولیت های آن از سوی شورای عالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی کشور تهیه و تصویب شده است. اهداف اساسی این سازمان انجام امور زیر بنایی مورد نیاز در جزیره، عمران و آبادانی، رشد و توسعه اقتصادی، ایجاد اشتغال مفیدسازنده، جذب سرمایه گذاری های داخلی وخارجی، تنظیم بازار کار و کالا، حضور فعال در بازارهای جهانی به منظور توسعه صادرات غیر نفتی، تدارک مقدمات تولید کالاهای صنعتی و راه اندازی صنایع تبدیلی و بالاخره بهره برداری از موقعیت های اختصاصی جزیره آزاد کیش شامل مجمع عمومی، هیات مدیره، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره و بازرسان قانونی است

 

 
tosee fa

شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش

 شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش با هدف رشد و توسعه اقتصادی، صنعتی، عمرانی و بازرگانی جزیره کیش از طریق جذب سرمایه های داخلی و خارجی و همچنین ارائه خدمات عمومی و بازرگانی به كلیه فعالان اقتصادی منطقه، فعالیت می نماید.

 

 

 
khosusi-white

سازمان خصوصی سازی

سازمان خصوصی سازی یک شرکت سهامی دولتی وابسته به وزارت امور اقتصادی و دارایی و دارای شخصیت حقوقی و استقلال مالی است و رئیس کل آن معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی می باشد. اعمال نمایندگی وزارت امور اقتصادی و دارایی در امر واگذاری ها، عرضه هرگونه سهام، سهم الشرکه، حق تقدم ناشی از سهام و حقوق مالکانه متعلق به دولت و شرکت های دولتی، اجرای طرح توزیع سهام عدالت به منظور افزایش ثروت و ایجاد درآمد دائمی، انجام وظایف دبیرخانه هیات واگذاری و سایر وظایف مرتبط با امر واگذاری سهام از اهم وظایفی می باشد که بر عهده این سازمان محول گردیده است.

 

 
Untitled-1

سازمان بورس و اوراق بهادار

مأموریت کلی سازمان بورس و اوراق بهادار عبارتست از ایجاد محیطی امن برای سرمایه گذاران در اوراق بهادار از طریق نظارت بر فعالیت مشارکت کنندگان در این بازار به گونه ای که کارایی، انصاف و نظم در این بازار حاکم باشد. نتیجه ی این اقدامات تسهیل در تشکیل سرمایه و به تبع، بهبود متغیرهای کلان اقتصادی خواهد بود. این مهم از طریق نظارت بر حسن اجرای قانون بازار اوراق بهادار مصوب سال 1384  ممکن است که برای تحقق آن، مجموعهای از آئین نامه ها و دستورالعمل های اجرای تدوین، تصویب و ابلاغ میگردد. .

 

 

setad tosee en

ستاد توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری

در راستای رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)و توجه ویژه به مفاد اقتصادی مقاومتی، سیاست های کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و با توجه برنامه های دولت "تدبیر و امید"و نیز در جهت توسعه پایدار ملی، ستاد توسعه اقتصاد و سرمایه گذاری ایران فعالیت خود را آغار نمود. انسجام بخشی هر چه بیشتر به فعالیت های اقتصادی با هدف توسعه بیش از پیش کسب و کار با مشارکت گسترده فعالان اقتصادی داخلی و بین المللی و جلب همکاری های بین المللی در بخشهای اقتصادی و توجه ویژه به فعالیت سرمایه گذاران داخلی و بین المللی در عرصه های مختلف کشور با محوریت انتقال سرمایه و تکنولوژی به داخل کشور از جمله اهداف و برنامه های این ستاد می باشد. این ستاد غیر انتفاعی می باشد و فعالیت اقتصادی و مالی نداشته و تنها به عنوان مرکز توسعه فعالیت های اقتصادی در سطح ملی و بین المللی و جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی با هدف توسعه فعالیت های بخشهای خصوصی کشور و اجرای پروژه های مختلف،به ویژه پروژه های زیر بنایی می باشد. 

 

 

انجمن صنفی کارفرمایی صندوق ها و نهادهای سرمایه گذاری خطرپذیر

فعالان عرصه سرمایه‌گذاری خطرپذیر و نهادهای پشتیبان این صنعت طی انعقاد تفاهم نامه ای داخلی در سال ۱۳۸۸ تصمیم به ایجاد کانونی برای گردهمایی فعالان این صنعت در ایران گرفتند که منجر به تشکیل و ثبت انجمن صنفی کارفرمایی صندوق‌ها و نهادهای سرمایه‌گذاری خطرپذیر کشور در دی ماه ۱۳۹۱ گردید.
از اهداف کلیدی و اصلی این انجمن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

توسعه و ترویج ادبیات سرمایه‌گذاری خطرپذیر
استانداردسازی رویه‌ها و فعالیت سرمایه‌گذاری خطرپذیر
انتقال تجربیات موفق سرمایه‌گذاری خطرپذیر
ارتقاء تعاملات فعالان صنعت با نهادها و سازمان‌های دولتی حامی تامین مالی نوآوری

 

 

sazman mdirait fa

سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

در طرح ادغام معاونت های برنامه ریزی و نظارت راهبردی و توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و تشکیل سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور آمده است:

مطالعات آینده پژوهی، توسعه ای و آمایش سرزمین و شناخت ظرفیت ها و امکانات کشور، مطالعه و تدوین الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت،  طراحی نظام برنامه ریزی و تدوین برنامه های بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت ملی، تدوین برنامه های ملی استانی توسط واحدهای استانی و ارائه الگوهای نوین و بومی برای اداره مطلوب بخش های مختلف کشور، طراحی نظام بودجه ریزی و تهیه و تدوین بودجه های سالانه، ابلاغ بودجه مصوب، تخصیص منابع، شرح عملیات شامل اهداف کمی، استانداردها و قیمت تمام شده خدمات و طرح ها و طراحی نظام هوشمند مدیریت بودجه و مالی کشور، بررسی و تعیین نقش ها و حدود وظایف بخش دولتی و غیر دولتی در چارچوب اسناد بالادستی و قوانین مصوب، طراحی ساختار کلان دولت و تایید ساختار دستگاه های اجرایی، طراحی برنامه های تمرکز زدایی، طراحی و تدوین نظام اداری و نظام های تصمیم گیری، طراحی و استقرار مدیریت فرایندهای منابع انسانی و نظام شایستگی، راهبری استقرار: دولت الکترونیک، چرخه بهره وری، نظام های مشارکت، خصوصی سازی و برون سپاری، خرید خدمت یا محصول، نظام ارتقای سلامت اداری و سایر فناوری های نوین اداری،  تهیه، تدوین و ابلاغ معیارها و ضوابط مطالعاتی، فنی و اجرایی طرح های عمرانی و سرمایه گذاری شرکت های دولتی و موسسات عمومی و تدوین ضوابط تشخیص صلاحیت و انجام رتبه بندی اشخاص حقیقی و حقوقی طرف قرارداد با دستگاه های اجرایی ملی و استانی در زمینه های عمرانی، مطالعاتی، آموزشی و خدماتی،  طراحی و استقرار نظام مدیریت و نیز ارائه گزارش های لازم برای بیان پیامدها و شفافیت در اتخاذ تصمیم ها قبل از تصویب در مراجع قانونی،  سایر ماموریت ها و وظایف مذکور در قوانین برنامه و بودجه کشور، مدیریت خدمات کشوری، برنامه های پنجساله توسعه و دیگر قوانین موضوعه.

 

 
05

سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

با پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ «وزارت ارشاد اسلامی» از ادغام وزارتخانه های «اطلاعات و جهانگردی» و «فرهنگ و هنر» تشکیل شد و کلیه وظایف مربوط به امور سیاحتی، زیارتی، ایرانگردی و جهانگردی در قالب معاونت امور سیاحتی و زیارتی در این وزارتخانه سازماندهی شد. سپس به موجب مصوبه شورای عالی اداری، کلیه وظایف و امور سیاحتی و زیارتی در وزارت ارشاد به «سازمان ایرانگردی و جهانگردی» منتقل شد تا در قالب سازمان به فعالیت خود ادامه دهد. با تصویب شورای عالی اداری در یکصد وسی امین جلسه مورخ 85/1/16 به منظور تقویت و توسعهصنایه دستی کشور و ایجاد هماهنگی با سیاستهای توسعه صنعت گردشگری، سازمان صنایع دستی ایران و وزارت صنایع و معادن منتزع  و در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ادغام و به «سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری» تغییر نام یافت.

 

 
04

دبیرخانه توسعه علوم و فناوری کشور های اسلامی

 دبیرخانه توسعه علوم و فناوری کشور های اسلامی بر آن است تا با استفاده از شبکه سازی و شناسایی توانایی های بخشهای خصوصی خدماتی و تشکلهای فعال در حوزه های تجارت فناوری، روابط مناسب و متناسب را در شبکه تعریف نموده، و در نتیجه هم افزایی میان این اجزاء را ایجاد نماید تا ضمن ایجاد ارزش برای جامعه مخاطب، اشتراکاتی در میان منافع گروه ها و افراد مختلف در سراسر جهان اسلام ایجاد نماید.

 

 

 
sharif-eng-white

پردیس بین الملل دانشگاه صنعتی شریف

 پرديس بين‌الملل دانشگاه صنعتي شريف در سال 1383 فعاليت خود را با همكاري دانشگاه كيش (وابسته به سازمان منطقه آزاد كيش) در جزيره كيش آغاز كرد. در آغاز اين همكاري و با امضاي توافقنامه‌اي بين سازمان منطقه آزاد كيش و دانشگاه صنعتي شريف مديريت دانشگاه كيش طي يك دوره انتقال 4 ساله به دانشگاه صنعتي شريف واگذار شد و سپس در پايان اين دوره و در سال 1388 دانشگاه كيش رسماً به دانشگاه صنعتي شريف به عنوان پرديس بين‌الملل واگذار گرديد. اين واحد دانشگاهي در حال حاضر در سه مقطع كارشناسي و كارشناسي ارشد و دكتري رشته‌هاي فني و مهندسي و همچنين كارشناسي ارشد مديريت دانشجو مي‌پذيرد.

   
khaneye-eghtesad-fa-white

خانه اقتصاد ایران

 خانه اقتصاد ايران به عنوان تشكل حرفه اي با تابعيت ايراني ، غير انتقاعي و غير سياسي است كه به همت جمعي از انديشمندان ، سرمايه گذاران و فعالان اقتصادی كشور به منظور هم انديشي ، هم افزايي و توسعه تعامل با قواي سه گانه و نهادهاي ذي ربط تاسیس گردیده تا با گذر از مشكلات اقتصادی كشور، و رسيدن به اقتصاد آزاد و رقابتي را وجهه همت خود قرارداده و انتظار دارد تمهیدات مدنظر زمينه ساز رشد و شكوفايي بخش خصوصي و مآلا توسعه همه جانبه كشور را در پی داشته باشد.

 

   
sarmaye-gozari-fa-white

سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران

 سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران در تیرماه سال 1354 و به منظور هدایت و انجام مجموعه ای از وظایف ،که پیشتر توسط دستگاههای مختلف اجرائی به انجام می رسید، تاسیس گردید. مجموعه وظایف محوله به سازمان نوعا“ به امور بین المللی و روابط خارجی کشور مربوط می گردند . سازمان وظایف خود را مطابق اساسنامه و سایر قوانین و مقررات، از جمله سرمایه گذاری خارجی در ایران ، سرمایه گذاری ایرانیان در خارج ازکشور ، تامین مالی خارجی اعم از اعطای وام و اعتبارات به سایر کشورها و یا استقراض از منابع بین المللی ، و قوانین و مقررات ناظر بر ایجاد و هماهنگی و گسترش روابط با سایر کشورها و مناطق جهان موسسات و نهادهای مالی و بین المللی به انجام می رساند.

   
1

شورای عالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی

هيات وزيران در جلسه مورخ 3/6/1392 تصويب نمود:

به منظور ايجاد هماهنگي بين سازمان مناطق آزاد تجاري- صنعتي و ويژه اقتصادي، شوراي عالی مناطق آزاد تجاري- صنعتي و ويژه اقتصادي متشكل از رييس جمهور (رييس شورا)، وزيران امور اقتصادي و دارايي، صنعت، معدن و تجارت، امورخارجه، كشور، نفت، تعاون، كار و رفاه اجتماعي، فرهنگ و ارشاد اسلامي، راه و شهرسازي، دادگستری و وزیر جهاد کشاورزی، معاون برنامه ريزي و نظارت راهبردي رييس جمهور، رييس كل بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران، رييس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري، رییس سازمان حفاظت محیط زیست و دبيرشورا تشكيل مي شود.

تصميم گيري در خصوص امور اجرايي موضوعات ياد شده به اعضاي شورا به عنوان نمايندگان ويژه رييس جمهور و تصويب و اصلاح آيين نامه ها و مقررات مربوط به موضوعات ياد شده به وزيران عضو شورا تفويض مي شود.

دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، به عنوان ساختار ستادی، اجرای مصوبات شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را پیگیری می نماید.

   
13

انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران

انجمن با وجود اعضای فعال خود، به عنوان مرجع اصلی سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران با عرضه محصولات خود به صنعت نفت، میلیون ها دلار صرفه جویی ارزی را برای کشور به ارمغان آورده است.موارد ذیل از اهداف عمده انجمن بشمار می رود :

 ايجاد بانكهاي اطلاعاتي، شناسايي بازارهاي مصرف توليدات اعضاء، وضعيت و جايگاه رقبا در بازارها، شناسایی فروشندگان مواد اوليه كمياب و کمک به تهیه و تامین این مواد

 برگزاری همايش هاي تخصصي و تهيه نشريه و بولتن های تخصصی و خبری و همچنین شركت در نمايشگاه هاي داخلي و خارجي به منظور فراهم كردن زمينه عقد قرارداد با مشتريان و کمک به بازاریابی فروش و صادرات اعضا

 تعیین استانداردهاي مرغوبيت کالا ،تنظيم تعرفه هاي قيمت صادراتي و وارداتی كالا و ارائه آن به وزارتخانه هاي ذيربط، همكاري با وزارتخانه ها و دستگاه هاي اجرايي در تدوين سياست ها

   
riasat-fa معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری


 

حامیان
 

ap fa

آسان پرداخت

شرکت آسان پرداخت پرشین با هدف فعالیت در سیستم های پرداخت الکترونیکی داده ها، در اردیبهشت سال 88 تاسیس گردید. هدف این شرکت گسترش و تسهیل خدمات پرداخت الکترونیک می باشد و اجزای مختلف سیستم بر پایه «مقررات ناظر بر ارائه دهندگان خدمات پرداخت « اداره نظام پرداخت بانک مرکزی و شرکت شاپرک در نظر گرفته شده و همچنین بگونه ای طراحی شده تا در برگیرنده طیف وسیعتری از انواع پرداخت الکترونیک باشد، این هدف با بکارگیری تجهیزات و ابزار ویژه پذیرش و انتقال تراکنش ها که در سیستم های پرداخت الکترونیک بروز دنیا استفاده میگردند میسر می باشد. این شرکت با عضویت در شاپرک و تحت نظارت بانک مرکزی، مجوز فعالیت در حوزه پرداختهای الکترونیک کشور در بسترهایی نظیر پایانه فروش (POS) ، موبایل (USSD) و اینترنت (IPG) را کسب نموده است.

 

 

dalran fa

دلیران پارس

شرکت دلیران پارس تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار با اولویت شفافیت و پیشگام بودن و با هدف حفظ اصل سرمایه سهامداران و کسب حداقل بازده مورد انتظار، مدیریت ریسک از طریق ایجاد سهام متنوع و کالا با بهره گیری از تیم تحقیق و کارشناسان خبره بازار سرمایه، حداکثر تلاش خود را جهت افزایش ثروت سهامداران  می نماید.

 

 

iran soar fa

ایران سولار

شرکت ایران سولار در سال 1386 بعنوان یك شركت سهامی خاص و با شماره 315731 در اداره كل ثبت شركتهای غیردولتی به ثبت رسیده و باهدف تقویت و گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات درگستره جغرافیای ایران ، در بهمن ماه 1386 موفق به اخذ پروانه شماره4199107  از سازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیویی كشور گردید است.شركت ایران سولار درحال حاضر بدلیل دارا بودن پروانه SAP و پنج سال فعالیت موفق در ارایه خدمات  ارتباطات ماهواره ای، از جایگاه ممتازی در این عرصه برخورداراست. ازآنجاییكه امروزه ارتباطات ماهوارهای یکی از مهمترین راهکارهای پاسخ به نیاز جامعه در حوزه فناوریهای اطلاعات و ارتباطات جامعه تلقی می شود، ایران سولار سعی دارد با ارائه خدمات تخصصی و متنوع و نوین در بخشهای دولتی، اقتصادی، عمرانی، سلامت و آموزش کشور نقش موثری در توسعه جامعه ایفا نماید.

 

 

mika mall

میکا مال

شرکت میکامال ، از یک دهه گذشته با هدف توسعه و بهبود کیفیت فضاهای تجاری ، اداری ، تفریحی و مسکونی و همچنین بالابردن استانداردهای کمی و کیفی زندگی مدرن شهری ، تاسیس و شروع به فعالیت نموده است. با توجه به پتانسیل بالای جزیره کیش در جذب گردشگران داخلی و خارجی، شرکت میکا بر آن شده با احداث سازه هایی با امکانات و استانداردهای بین المللی، گامی مهم درجهت توسعه این صنعت در کشورمان بردارد. اکنون نیز شرکت میکامال با استفاده از تجربیات گذشته خود و بهره مندی از دانش متخصصین داخلی و خارجی، برآن است تا با احداث مجموعه تجاری – تفریحی میکامال، افتخاری دیگر را در سوابق اجرایی خود به ثبت رساند.

 

 

 

mokran

ستاد توسعه سواحل مکران

سیاستگذاری و راهبری توسعه پایدار سواحل مكران و بالفعل نمودن ظرفیت ها و توانمندیهای منطقه در راستای سیاست های كلان منطقه
اهداف: ایجاد هماهنگی و هم افزایی دستگاه‌های مختلف ملی و منطقه ای به منظور توسعه پایدار سواحل در راستای سیاستهای كلان جمهوری اسلامی ایران، تسهیل گری و راهبری دستگاههای مرتبط در توسعه پایدار سواحل مكران، پایش و ارزیابی عملكرد برنامه های توسعه پایدار سواحل مكران
ریاست این ستاد بر عهده جناب آقای مهندس جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور می باشد.
وزارتخانه ها و سازمان های عضو این ستاد عبارتند از:
وزارت نیرو، وزارت نفت، وزارت راه و شهرسازی، وزارت صنعت، معدن ، تجارت، وزارت جهادکشاورزی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت آموزش و پرورش، وزرات امور اقتصاد و دارایی، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی كشور، وزارت کشور، استانداری سیستان و بلوچستان، استانداری هرمزگان، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

 

 

 

novin fa

گسترش فناوری های نوین

شرکت گسترش فناوری‌های نوین، از سال 1387 فعالیت خود را با تمرکز بر گستره‌ای از فعالیت‌های مبتنی بر بستر اطلاعات و ارتباطات در خدمت نظام بانکی آغاز نمود. گسترش فناوری‌های نوین کشاورز، با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌ی فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی با تمرکز به راه حل‌های بانکی، می‌کوشد کسب‌وکار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد. تجربه‌ی گران‌بهای ما در زمینه‌ی راهکارهای جامع بانکی، سیستم‌های اطلاعات مدیریت و فناوری تولید نرم‌افزار، مسیر پیشرفتمان را هموار کرده است.

 

 

sakht ahand fa

 سخت آژند

فعال در بورس در حوزه‌ی سرمایه‌گذاری مسکن با توسعه‌ی مداوم مأموریت‌ها و پروژه‌ها، مصمم به احراز جایگاه نخست در بازارداخلی و حضور مؤثر در عرصه‌ی منطقه‌ای و بین‌المللی است. سخت آژند با نماد ثاژن در بازار معاملات بورس تهران به ثبت رسیده است و اولین معامله سهام این شركت با سرمایه‌ای بالغ بر 100 میلیارد ریال در تاریخ دوشنبه سی و یكم شهریور سال 1384 بهانجام رسید. از سال 1388 تاکنون و به خصوص از سال 1391، سخت‌آژند با حفظ روند رو به رشد ارزش سهام خود،  قله‌های مرتفع بازدهی را فتح کرده و کماکان نگاه به آسمان دارد.

 

 

shiraz fa

سازمان سرمایه گذاری و مدیریت پروژه های مشارکتی شهرداری شیراز

سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری شیراز به عنوان سازمانی وابسته به شهرداری شیراز با هدف گسترش و تمرکز تمامی امور مربوط به سرمایه گذاری و جذب سرمایه و سرمایه گذاران در راستای برنامه های توسعه شهری و رونق اقتصادی شهری در سال 1386 تاسیس شد. لیکن در قالب مدیریت مشارکتهای اقتصادی فعالیت خود را از سال 1381 آغاز نموده است. اصولا فلسفه وجودی سازمان یاری گرفتن از بخش خصوصی در اموری است که بنا به شرائط بخش خصوصی (مانند منابع مالی، امکانات تکنولوژیکی، مدیریت بهینه و ….) امکان انجام امور در زمان کمتر و با کیفیت بهتر وجود خواهد داشت. لذا این سازمان در جهت افزایش بهره وری و توسعه مشارکتهای مردمی در امور اقتصادی و زیربنایی شهری تشکیل شده است.

 

 

 

anas

ANAS

شرکت ANAS S.p.A یک شرکت ایتالیایی دولتی است که مسئولیت ساخت و ساز و تعمیرات و نگهداری اتوبان‌ها و بزرگراه‌های ایتالیا را بر عهده دارد و تحت کنترل و نظارت وزارت زیرساخت و حمل و نقل ایتالیا فعالیت می‌کند.

   

Tose e Bank 02

       بانک توسعه تعاون

 در راستای اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی بانک توسعه تعاون در تاریخ ۱۵ مرداد سال ۱۳۸۸و با سرمایه اولیه ۵۰۰ میلیارد تومان شکل گرفته است.
بانک توسعه تعاون به عنوان تنها بانک دولتی که بر اساس اصل ۴۴ قانون اساسی دولت موظف به ایجاد آن شد، با دارا بودن ساختاری مانند سایر بانکها، خدمات دهی خود را در تعاونی‌ها متمرکز می‌کند. اهداف بانک توسعه تعاون عبارتند از: تخصیص منابع و کمک به تأمین سرمایه کارآفرینان و افراد جویای کا ربه منظور ایجاد اشتغال جدید و کمک به بنگاه های اقتصادی موجود و توسعه آنان به منظور حفظ و بهبود اشتغال موجود و ایجاد فرصتهای شغلی جدید، تسهیل ارتباطات و پیوندهای فنی، مالی و اقتصادی بین آنها و تحقق توسعه یکپارچه بخش تعاونی در اقتصاد ملی، کمک به توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور از طریق توسعه بخش تعاونی و فراهم کردن زمینه های عدالت اجتماعی بر اساس برنامه های وزارت تعاون، بکارگیری و استفاده از امکانات عملیات بانکی به منظور ارتقای ظرفیت و توانمندیهای بخش تعاونی با هدف افزایش سهم بخش تعاون در اقتصاد ملی، حمایت مالی و اعتباری از انتقال فعالیتها و کاهش تصدیهای بخش دولتی اقتصاد به بخش غیردولتی با اولویت دادن به تعاونیها، کمک به حضور فعال و ایفای نقش موثر تعاونیها در بازار بورس، سرمایه و بازارهای بین المللی.

   

02

بانک سرمایه

بانك سرمايه با بهره مندي از تجارب و تخصص و دانش علمي و عملي ارزشمند صاحب نظران اقتصادي دست اندركاران پولي و بانكي كشور، با اهداف ذيل شروع به فعاليت نموده است.
جذب و بكارگيري سرمايه هاي سرگردان و تخصيص بهينه آن در جهت تامين نيازهاي مالي بخش هاي مختلف اقتصادي در چارچوب قانون عمليات بانكي بدون ربا و به فضل خداوند سبحان ارتقاء بانكداري اسلامي، ارائه خدمات نوين بانكداري، مديريت بهينه منابع مالي سهامداران و سپرده گذاران و ارتقاي توان مالي آنها، توسعه و گسترش بانكداري الكترونيك، ايجاد بستر مناسب سرمايه گذاري و كسب بازدهي مناسب با هدف فعاليت و مشاركت در رشد و توسعه شكوفايي اقتصاد كشور

 

 

12

معاونت مالی و اقتصادی شهرداری شیراز

اهداف: جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی جهت مشارکت در پروژه های شهرداری از طریق تنوع بخشی در زمینه های سرمایه گذاری
توسعه همه جانبه عمرانی – رفاهی و خدماتی شیراز با توزیع عادلانه پروژه ها درمناطق مختلف شهر
نوسازی وبهسازی بافت فرسوده شهر با مشارکت عمومی شهروندان
توانمندسازی اقتصادی شهروندان از طریق مشارکت با شهرداری ، همراه با اشتغال زایی و ایجاد فرصتهای شغلی جدید
تامین منابع مالی و درآمد پایدار برای شهرداری و نیز افزایش ورونق صنعت توریسم

   

14

بانک ملی ایران

بانك ملي ايران بمنظور اجراي هر چه صحيح تر قوانين كه با دوصفت  بارز و مهم آن وجه تمايز سيستم بانكداري اسلامي و نظام بانكداري در جهان امروز است تعيين حذف ربا از سيستم بانكي و نظام اقتصادي كشور و استفاده از سرمايه هاي بانك و سپرده هاي مردم بمنظور رشد اقتصادي براي محرومين و ايجاد عدالت و قسط در جامعه با تلاش كاركنان معتمد و متخصص خود توانسته است گامهاي موثر و مفيدي را بردارد.

اكنون 88 سال است كه از تأسيس پرافتخار بانك ملي ايران مي‏گذرد . در حال حاضر بيش از  3330 شعبه فعال در داخل ، 13 شعبه فعال  و 4 سابسيدري در خارج كشور و 180 باجه مشغول بكارند كه باعث شده اين بانك يكي از قوي‏ترين مؤسسات مالي چه در ايران حتي در دنيا باشد

   

15

بانک تجارت

بانک تجارت به عنوان یکی از بزرگترین بانک های تجاری منطقه با طراحی و خلق خدمات نوین و  با هدف ارزش آفرینی برای مشتریان به ویژه مشتریان ارزنده، دارای حضوری موثر در بازار های داخلی، منطقه ای و جهانی است. اعتبار و خوشنامی بانک به همراه نیروی انسانی متبحر و نیز توانمندی ارایه خدمات بانکی به ویژه درحوزه تعهدات، این امکان را برای بانک فراهم ساخته تا در چارچوب قوانین پولی و بانکی کشور، ضمن ارتقای سودآوری و تامین منافع تمامی ذینفعان، بتواند نقش موثری در توسعه اقتصادی و پیشرفت نظام بانکداری کشور ایفا کند.
    

   

bima-ma-fa

بیمه ما

برنامه های شرکت:  ارائه مشاوره در امر بيمه گري، طراحي و ارائه طرحهاي نوين بيمه اي و تلاش براي استفاده بيشتر از فناوري هاي نوين اطلاعات،جذب و همكاري با نيروهاي متخصص و مجرب بيمه اي، توسعه و گسترش واحدهاي شركت در سطح كشور از طريق تاسيس و راه اندازي شعب، اعطاي نمايندگي به اشخاص حقيقي و حقوقي به منظور توسعه فروش بيمه به صورت غير مستقيم، همكاري با كارگزاران بيمه، استفاده وسيع و گسترده از برنامه هاي آموزشي و تبليغاتي جهت تحقق برنامه هاي شركت

   

%d8%a8%db%8c%d9%85%d9%87-%d8%b1%d8%a7%d8%b2%db%8c

بیمه رازی

 

   

soulad-mabna-fa-copy

کارگزاری فولاد مبنا

   

ayandeh-01

بانک آینده

اهداف: تبدیل شدن به یک بانک جامع با دارا بودن معیارها و استانداردهای جهانی در شبکه بانکی خصوصی کشور، در جهت تامین منافع کلیه ذی‌نفعان،·جلب رضایت و وفاداری مشتریان از طریق تعامل مستمر و نزدیک، تشخیص و درک به‌هنگام نیازهای متنوع پولی و مالی آن‌ها و پاسخ‌گویی، در قالب ارائه بسته‌های خدماتی و راه‌کارهای جامع، ·توانمندسازی سرمایه‌های انسانی و تغییر در نگرش و رفتار آن‌ها، همراهبا ایجاد محیط سازمانی برانگیزاننده و قائل شدن ارزش و احترام برای همه کارکنان از طریق ایجاد یک سازمان یادگیرنده.

   

005

Iranian-Bulgarian Business Association

   

16

BSCPL

   

17

ICT

   

18

Ashoka Buildcon Limited

   

Senato23-1

Senato della Repubblicaهمکاران
 

arjan2

ارجان کپیتال

شرکت ارجان کپیتال  با چشم‌انداز تبدیل شدن به دروازه ورود به ایران برای سرمایه‌گذاران خارجی تأسیس شده است. ارجان کپیتال یک شرکت سرمایه گذاری و مشاوره‌ای است که ترکیبی منحصربفرد از خدمات مربوط به مشاوره‌های سرمایه‌گذاری و حقوقی را به شرکت‌های خارجی که قصد ورود به بازار متنوع ایران را دارند، ارائه می‌کند.

 

 

 
nasea

نسیبا

شرکت Naseba یک شرکت بین‌المللی است که خدماتی گسترده را در زمینه معرفی سرمایه‌گذاران، برگزاری نشست‌ها و انجمن‌های تخصصی، و اجرای دوره‌های آموزشی حرفه‌ای ارائه می‌کند. این شرکت با سابقه درخشان در برگزاری نشست‌های تخصصی در کشورهای مختلف و به ویژه اقتصادهای نوظهور، زمینه را برای مرتبط ساختن سرمایه‌گذاران بالقوه و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در مقاصد مذکور، مهیا می‌سازد.

 

 

 

novin Pendar

نوین پندار

گروه مدیریت کسب و کارهای مولد نوین پندار با هدف کمک به ابرپروژه­ ها جهت ارائه راهکارهای اقتصادی و تامین منابع مالی برای آن­ها راه ­اندازی شده است. آنچه نوین پندار به عنوان رسالت خود می­‌پندارد از تهیه اولین طرح و سنگ بنای هر پروژه شروع شده و در طول اجرای طرح ادامه داشته و پس از اتمام پروژه تمامی موارد مربوط به آن­را پشتیبانی ­می‌­نماید. از آنجا که اجرای ابرپروژه‌­ها مستلزم تامین منابع مالی، انجام مشاوره­‌های دقیق علمی، شکستن پروژه به ریزپروژه‌­ها و ارائه راه­‌حل­های کاربردی می‌­باشد، متخصصین نوین­‌پندار توانایی ارائه راهکارهای اقتصادی و عملیاتی در خصوص موارد مذکور را با توجه به دانش و تجربه انباشته خود داشته و پروژه‌­های بزرگ شهری را از ابتدا تا انتها پشتیبانی می­‌نمایند. نوین پندار تلاش می­‌کند با بهره­‌گیری از علل شکست یا موفقیت پروژه­‌های اجرا شده در مقیاس ملی و شهری، راهکارهایی دقیق و کارا برای ارزیابی و پیاده­‌سازی پروژه‌­ها ارائه نماید؛ همچنین با توجه به نوسانات اقتصادی و شرایط تغییر پذیر نوین پندار با انعطاف پذیری لازم به ارائه راه حل­‌های مقتضی می‌­پردازد. نوین پندار به ابرپروژه‌­ها و کسب و کارها کمک می­‌کند تا منابع مالی مورد نیاز خود را به بهترین روش تامین کنند. همچنین با ارائه مشاوره به سرمایه­‌گذاران در راستای تخصیص بهینه منابع مالی، آنان را هدایت می‌کند.  

 

 

شرکت مهندسی شهریگ

شرکت مهندسی شهریک در زمینه انجام خدمات تخصصی، فنی و مهندسی مشتمل بر برنامه ریزی، مشاوره، طرح، نظارت، اجراء مدیریت، آموزش، پرورش، نگهداری و سرمایه گذاری در حوزه های: 

شهرسازی و طراحی شهری، آمایش سرزمین، عمران، سازه و مقاوم سازی، سیویل و راه، تأسیسات الکتریکی و مکانیکی، آب و فاضلاب، خدمات مدیریت و برنامه ریزی و کنترل پروژه، خدمات اقتصادی و جذب سرمایه گذاری، حمل و نقل و ترافیک، منابع محیطی و زیست محیطی، فضای سبز و محیط زیست، گردشگری و میراث فرهنگی، مدیریت پیمان (طرح و اجراء)، خدمات اجتماعی و فرهنگی، نقشه برداری، خدمات فنی مشترک RS ,GIS فعالیت می نماید.این  شرکت بر اساس آخرین قوانین و مقررات تشخیص صلاحیت مشاوران از سوی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست محترم جمهوری، دارای رتبه بندی و گواهینامه صلاحیت انجام خدمات مشاوره در «گروه معماری و شهرسازی» و در تخصص های ذیل می باشد:

پایه یک در تخصص خدمات اقتصادی، پایه سه در تخصص شهرسازی، پایه سه در تخصص ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی و نظامی، پایه سه در تخصص ساختمان های آموزشی، ورزشی، بهداشتی و درمانی، پایه سه در تخصص مطالعات جغرافیایی و برنامه­ ریزی فضایی، پایه سه در تخصص ساماندهی  و توانمند ­سازی بافت­های فرسوده و سکونت گاه ­های غیر­رسمی

 

 رسانه ها

sarmaye-gozari

       

business

       

bours24

       

asre-bazar
bours

       

bazar-emr

       

nikan

       

donyaye
bazar-sarmaye

       

asre-etebar     namayeshgahh

 


دبیرخانه دائمی KishINVEX : شرکت بهاران تدبیر کیش
وبسایت: baharantadbir.com
ایمیل: info@kishinvex.com
نشانی: تهران، میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم شرقی، پلاک 17، طبقه دوم
تلفکس: 88179790
دفتر کیش: جزیره کیش، خیابان خیام، مجتمع سارینا 1، طبقه دوم، واحد 203