"> اطلاعیه شماره 1: معرفی غرفه های برتر رويداد KishINVEX 2018 - کیش اینوکس

اطلاعیه شماره 1: معرفی غرفه های برتر رويداد KishINVEX 2018

اعلام غرفه های برتر پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و دهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور KishINVEX 2018

 

ستاد برگزاری رويداد کيش اينوکس 2018 ضمن تشکر از کليه مشارکت کنندگان، با در نظر گرفتن معيارهاي ذيل شامل:

  1. نظم و هماهنگي و همکاري مناسب و به موقع با مجري در کلیه مراحل
  2. برگزاري کارگاه هاي آموزشي، ارائه محتواي مناسب و مشارکت در نشست هاي B2B
  3. رعايت شئونات اسلامي و اصول اخلاقي و احترام به قوانين در طول برگزاري رويداد
  4. غرفه سازي متناسب و حفظ و ارتقاي جاذبه هاي بصري رويداد
  5. مشارکت و حمايت محتوایی در راستای برگزاري هر چه بهتر رویداد

اقدام انتخاب و معرفي بهترين هاي رويداد به  عنوان غرفه هاي برتر در چند محور مي نمايد.

سازمان هاي دولتي و نهادهاي ناظر و حاميان معنوي:

ضمن قدرداني از کليه سازمان ها و حاميان معنوي حاضر در رويداد و با تشکر ويژه از سازمان سرمايه گذاري و کمک هاي اقتصادي و فني ایران، سازمان توسعه و نوسازي معادن وصنايع معدني ايران ، سازمان خصوصي سازي و بیمه مرکزی

اين کميته سازمان بورس و اوراق بهادار را به عنوان غرفه برتر در اين حوزه معرفي مي نمايد.

بانک ها

ضمن قدرداني از کليه بانک هاي حاضر در رويداد و با تشکر ويژه از بانکهاي توسعه صادرات و رفاه کارگران

اين کميته بانک صادرات ايران را به عنوان غرفه برتر در اين حوزه معرفي مي نمايد.

بيمه ها

ضمن قدرداني از کليه شرکت هاي بيمه اي در رويداد و با تشکر ويژه از شرکت هاي بيمه ايران معين، بیمه آسیا، بيمه رازي و بيمه ملت اين کميته شرکت بيمه کوثر را به عنوان غرفه برتر در اين حوزه معرفي مي نمايد.

هلدينگ هاي سرمايه گذاري

ضمن قدرداني از کليه هلدينگ هاي سرمايه گذاري حاضر در رويداد و با تشکر ويژه از شرکت سرمايه گذاري سازمان تامين اجتماعي-شستا، سرمايه گذاري گروه توسعه ملي، صندوق ذخيره فرهنگيان و گروه سرمايه گذاري دليران پارس اين کميته شرکت گروه سرمايه گذاري اميد را به عنوان غرفه برتر در اين حوزه معرفي مي نمايد.

صندوق هاي تامين مالي

ضمن قدرداني از کليه صندوق هاي سرمايه گذاري و شرکت هاي تامين سرمايه حاضر در رويداد و با تشکر ويژه از صندوق توسعه ملي و تامين سرمايه لوتوس پارسيان اين کميته شرکت تامين سرمايه نوين را به عنوان غرفه برتر در اين حوزه معرفي مي نمايد.

کارگزاری های بورس

ضمن قدردانی از کلیه شرکت های کارگزاری حاضر در رویداد و با تشکر ویژه از شرکت های کارگزاری دلیران پارس، مبین سرمایه و بانک صادرات این کمیته شرکت کارگزاری دنیای خبره را به عنوان غرفه برتر در این حوزه معرفی می نماید.

مناطق آزاد و ويژه اقتصادي

ضمن قدرداني از کليه مناطق آزاد و ويژه اقتصادي حاضر در رويداد و با تشکر ويژه از سازمان منطقه آزاد کيش به عنوان ميزبان رویداد کیش اینوکس، سازمان منطقه آزاد انزلي و منطقه ويژه اقتصادي کاوه اين کميته سازمان منطقه آزاد اروند را به عنوان غرفه برتر در اين حوزه معرفي مي نمايد.

شرکت هاي دانش بنيان

ضمن قدرداني از کليه شرکت ها و نهادهاي دانش بنيان حاضر در رويداد و با تشکر ويژه ازمعاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، دانشگاه شريف پرديس بين الملل کيش و دانشگاه تهران اين کميته شرکت پيک فرزان پويان را به عنوان غرفه برتر در اين حوزه معرفي مي نمايد.

پاويون ها و ادارات استاني

ضمن قدرداني از کليه استانداري ها، شهرداري ها، ادارات کل و مراکز خدمات سرمايه گذاري استان هاي حاضر در رويداد و با تشکر ويژه از استانداری استان هرمزگان جهت تشکیل پاویون استان هرمزگان و سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری شیراز جهت تشکیل پاویون استان فارس اين کميته مرکز خدمات سرمايه گذاري استان مازندران را به عنوان غرفه برتر در اين حوزه معرفي مي نمايد.

صنعت و معدن

ضمن قدرانی از کلیه شرکت های صنعتی و معدنی حاضر در رویداد کیش اینوکس و با تشکر ویژه  از شرکت ملی صنایع مس ایران و گروه معدنی و صنعتی چادرملو این کمیته شرکت فولاد مبارکه اصفهان را به عنوان غرفه برتر در این حوزه معرفی می نماید.

زيرساخت و شهرسازي

ضمن قدرداني از شرکتهای پارس ميکاي کيش ( میکا مال) ، شرکت مهندسي بين الملل توسعه ساختمان (تيسا کيش)  اين کميته شرکت شهر فرودگاهي امام خمينی (ره) را به عنوان غرفه برتر در اين حوزه معرفي مي نمايد.

انجمن ها و تشکل ها

ضمن قدرداني از کليه انجمن ها و تشکل هاي حاضر در رويداد و با تشکر ويژه از انجمن نظارت بر طرح هاي سرمايه گذاري، انجمن مديريت کيفيت و انجمن بانکداران خبره ايران اين کميته اتاق بازرگاني، صنايع و معادن و کشاورزي ايران را به عنوان غرفه برتر در اين حوزه معرفي مي نمايد.

ارائه و مشارکت محتوایی

ضمن قدرداني از کليه شرکت ها و مجموعه هاي داخلي و خارجي حاضر در رويداد  که با حضور و مشارکت خود چه از نظر تعداد مشارکت کنندگان و چه از نظر توليد و ارتقاي سطح محتوايي رويداد باعث ثبت يک رکورد در کيش اينوکس 2018 گرديده اند و با تشکر ويژه از شرکت Capital Intelligence ، شرکت bia forum گرجستان و اتاق بازرگاني، صنايع و معادن و کشاورزي تهران اين کميتهانجمن مالي اسلامي ايران را جهت برگزاري همايش نقش مالي اسلامي در اقتصاد ، قدمي به سوي ثبات با همکاري موسسه Redmoney Group به عنوان غرفه برتر در اين حوزه معرفي مي نمايد.

 

باتشکر ستاد برگزاري رويداد کيش اينوکس 2018


دبیرخانه دائمی KishINVEX : شرکت بهاران تدبیر کیش
وبسایت: baharantadbir.com
ایمیل: info@kishinvex.com
نشانی: تهران، میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم شرقی، پلاک 17، طبقه دوم
تلفکس: 88179790
دفتر کیش: جزیره کیش، خیابان خیام، مجتمع سارینا 1، طبقه دوم، واحد 203