همکاری بین المللی رویداد کیش اینوکس 2019 و هفدهمین نمایشگاه بین المللی پول شانگهای

Shanghai International Money Fair یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های بازار پول و سرمایه در دنیا است. این نمایشگاه طیف گسترده‌ای از بازار سرمایه از جمله بانک‌ها، بیمه‌ها، بورس‌ها، صندوق‌های سرمایه گذاری، تراست‌ها، بسیاری از فعالان خصوصی و مشاوران را در بر می‌گیرد.

Shanghai International Money Fair محلی است برای معرفی محصولات و یا خدمات و دسترسی به مشتریان جدید و ایجاد شبکه‌ای قدرتمند برای عرضه محصولات و خدمات در ابعاد بین الملل. علاوه بر این در Shanghai International Money Fair، چشم انداز دقیقی از آخرین پیشرفت‌ها و نوآوری‌ها در حوزه‌های فوق و همچنین به روزترین تولیدات و فناوری‌های موجود بازار پول و سرمایه مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. Shanghai International Money Fair 2019 برای هفدهمین سال در تاریخ 9 الی 11 آذر ماه در شانگهای چین برگزار می‌شود.
مشارکت کنندگان در Shanghai International Money Fair در کانون توجه طیف وسیعی از بازدیدکنندگان و شرکت‌های بین المللی در حوزه‌های بازار سرمایه، بانک و بیمه و در معرض تعداد بیشماری از فرصت‌های بین المللی برای همکاری و ارتباطات بین المللی قرار می‌گیرند. حضور در Shanghai International Money Fair 2019 فرصت مناسبی جهت کسب اطلاعات و ایجاد ارتباطات بین‌المللی است. به عبارت دیگر Shanghai International Money Fair محلی است برای شبکه سازی بین المللی در حوزه‌های بورس و بانک و بیمه و همچنین معرفی آخرین پیشرفت‌های فناوری در بخش‌های مالی است.

http://www.moneyfair.org/en/

تاریخچه

16 سال از برگزاری اولین دوره Shanghai International Money Fair می‌گذرد. Shanghai International Money Fair یکی از معروفترین رویدادهای مالی دنیا است. محدوده فعالیت نمایشگاه بانک‌ها، بیمه‌ها، صندوق‌های سرمایه‌گذاری، بورس و اوراق بهادار، سرمایه گذاران بخش خصوصی و سایر نهادهای مالی است. Shanghai International Money Fair برای سرمایه گذاران این مهم را فراهم کرده است تا با پروژه‌های مدرن و فناوری‌های جدید این صنعت در ابعاد وسیع و بین المللی آشنا شوند.

این نمایشگاه سالانه در شانگهای چین برگزار می‌شود، در دوره گذشته Shanghai International Money Fair  بیش از 300 شرکت پیشتاز بین المللی در زمینه‌های مختلف بازار سرمایه محصولات و خدمات خود را به بیش از 100000 بازدید‌کننده از موسسات سرمایه گذاری و سرمایه گذاران بخش خصوصی از سراسر دنیا ارائه نمودند.

چرا باید Shanghai International Money Fair شرکت کنیم؟

اهمیت حضور جهانی شرکت‌های ایرانی در شرایط کنونی

در شرایط کنونی ، Shanghai International Money Fair این فرصت را برای بازار پول و سرمایه کشور فراهم کرده تا با شبکه سازی و ملاقات با شرکت‌ها، اشخاص، نهادهای مالی بین المللی و نیز فعالان بازار سرمایه چین به عنوان یکی از مهم ترین دروازه‌های تجارت ایران، امکان دسترسی به منابع مالی بین المللی و همچنین تجارت جهانی به عنوان یکی از عوامل حیاتی مورد نیاز فراهم گردد.

دوره گذشته، Shanghai International Money Fair 2018

Shanghai International Money Fair 2018 با حضور بیش از 300 شرکت پیشتاز بین المللی در قالب غرفه دار در بخش‌های مختلف بازار سرمایه در 20000 مترمربع فضای مفید نمایشگاهی شاهد بازدید بیش از 100000 نفر از علاقمندان، سرمایه گذاران بین المللی و چینی از نمایشگاه بوده است.

درباره  محل برگزاری نمایشگاه

مرکز نمایشکاه‌های شانگهای در مرکز شانگهای و با امکان دسترسی آسان از طریق حمل و نقل عمومی قرار دارد. این مرکز مهمترین مرکز نمایشگاه‌ شهر شانگهای می‌باشد که سالانه میزبان بسیاری از نمایشگاه‌ها و نشست‌های بین المللی است.

برگزارکنندگان

شرکت VNU چین با بیش از 20 سال سابقه در برگزاری نمایشکاه دارای شبکه قدرتمند و ایده‌های جدید است. شرکت بهاران تدبیر کیش به عنوان پارتنر بین المللی و نماینده انحصاری Shanghai International Money Fair در ایران با بیش از 15 سال سابقه در برگزاری رویداد‌های بازار سرمایه ایران از جمله ‌KishINVEX در سطح داخلی و بین المللی فعالیت می‌نماید.

پوشش خبری

هرساله رسانه‌های چینی و بین المللی زیادی برای پوشش خبری Shanghai International Money Fair در این رویداد حضور دارند.

شرکت VNU Exhibitions Asia و بهاران تدبیر کیش با امضای قرارداد همکاری به عنوان شریک تجاری اختصاصی در ایران و چین آغاز همکاری برای برگزاری Shanghai International Money Fair 2019 و KishINVEX 2019 به عنوان مهم‌ترین نمایشگاه حوزه بازار سرمایه هر دو کشور کرده‌اند.

به عنوان نماینده انحصاری Shanghai International Money Fair در ایران شرکت بهاران تدبیر کیش از ابتدا تا انتها برای تمامی امور ثبت نام و سفر و اقامت در شانگهای آماده خدمت رسانی به علاقه‌مندان است.

تماس با ما

آدرس ایمیل: info@baharantadbir.com
تلفکس: 02188179790 (15 Lines)
وبسایت:http://www.baharantadbir.com


دبیرخانه دائمی KishINVEX : شرکت بهاران تدبیر کیش
وبسایت: baharantadbir.com
ایمیل: info@kishinvex.com
نشانی: تهران، میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم شرقی، پلاک 17، طبقه دوم
تلفکس: 88179790
دفتر کیش: جزیره کیش، خیابان خیام، مجتمع سارینا 1، طبقه دوم، واحد 203