"> همکاری بین المللی رویداد کیش اینوکس 2019 و هفدهمین نمایشگاه بین المللی پول شانگهای - کیش اینوکس

همکاری بین المللی رویداد کیش اینوکس 2019 و هفدهمین نمایشگاه بین المللی پول شانگهای

درباره Shanghai International Money Fair

نمایشگاه پول شانگهای یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های بازار پول و سرمایه در دنیا است. این نمایشگاه طیف گسترده‌ای از بازار مالی از جمله بانک‌ها، بیمه‌ها، بورس‌ها، صندوق‌های سرمایه گذاری، تراست‌ها، بسیاری از فعالان بخش خصوصی و مشاوران را در بر می‌گیرد. این نمایشگاه محلی برای ایجاد شبکه‌ای قدرتمند، عرضه محصولات و خدمات در ابعاد بین الملل و دسترسی به مشتریان جدید است. علاوه بر این در نمایشگاه بین المللی پول شانگهای، چشم انداز دقیقی از آخرین پیشرفت‌ها و نوآوری‌ها در حوزه‌های فوق و همچنین به روزترین تولیدات و فناوری‌های موجود بازار پول و سرمایه مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.
Shanghai International Money Fair 2019 برای هفدهمین سال متوالی در تاریخ 22 الی 24 آذر ماه 98 در شانگهای چین برگزار می‌شود.

مشارکت کنندگان در این نمایشگاه بزرگ، کانون توجه طیف وسیعی از بازدیدکنندگان و شرکت‌های بین المللی در حوزه‌های بازار مالی، بانک و بیمه و در معرض تعداد بیشماری از فرصت‌های بین المللی برای همکاری و ارتباطات بین المللی قرار می‌گیرند. حضور در چنین رویدادی، فرصت مناسبی جهت کسب اطلاعات و ایجاد ارتباطات جدید در سطح بین الملل است. به عبارت دیگر Shanghai International Money Fair محلی است برای شبکه سازی بین المللی در حوزه‌های بورس، بانک، بیمه و همچنین معرفی آخرین پیشرفت‌های فناوری در بخش‌های مالی است.

شرکت بهاران تدبیر کیش به عنوان تنها نماینده این رویداد بین المللی در ایران، مسئول هماهنگی پاویون اختصاصی ایران و حضور شرکت‌های ایرانی در این رویداد است. بهاران تدبیر کیش آماده ارائه کلیه خدمات شامل رزرو غرفه، هماهنگی برگزاری ملاقات های تجاری، سفر و اقامت به شرکت کنندگان این نمایشگاه است.

تاریخچه

16 سال از برگزاری اولین دوره Shanghai International Money Fair می‌گذرد و در این مدت به یکی از معروفترین و بزرگترین رویدادهای مالی دنیا تبدیل شده است. محدوده فعالیت نمایشگاه شامل بانک‌ها، بیمه‌ها، صندوق‌های سرمایه‌گذاری، بورس و اوراق بهادار، سرمایه گذاران بخش خصوصی و سایر نهادهای مالی است. Shanghai International Money Fair برای سرمایه گذاران این مهم را فراهم کرده است تا با پروژه‌های مدرن و فناوری‌های جدید این صنعت در ابعاد وسیع و بین المللی آشنا شوند.

این نمایشگاه سالانه در شانگهای به عنوان قطب اقتصادی چین برگزار می‌شود، در دوره گذشته نمایشگاه بیش از 300 شرکت پیشتاز بین المللی در 20 هزار مترمربع فضای مفید نمایشگاهی در زمینه‌های مختلف بازار مالی محصولات و خدمات خود را به بیش از 100.000 بازدید‌کننده از موسسات سرمایه گذاری و سرمایه گذاران بخش خصوصی از سراسر دنیا ارائه نموده است.

اهمیت حضور جهانی شرکت‌های ایرانی در شرایط کنونی

در شرایط دشوار کنونی ، Shanghai International Money Fair این فرصت را برای بازار پول و سرمایه کشور فراهم کرده تا با شبکه سازی و ملاقات با شرکت‌ها، اشخاص، نهادهای مالی بین المللی و نیز فعالان بازار سرمایه چین به عنوان یکی از مهم ترین دروازه‌های تجارت ایران، امکان دسترسی به منابع مالی بین المللی و همچنین تجارت جهانی به عنوان یکی از عوامل حیاتی مورد نیاز فراهم گشته یا از سهولت بیشتری برخوردار گردد. برای برندهای ایرانی که نگاه به بازار جهانی دارند جایگاهی مناسب برای هم افزایی و تقویت فعالیت‌ها محسوب می‌شود.

محل برگزاری نمایشگاه

مرکز نمایشگاه‌های شانگهای در مرکز این ابر شهر و با امکان دسترسی آسان از طریق حمل و نقل عمومی قرار دارد. این مرکز، مهمترین مرکز نمایشگاه‌ شانگهای می‌باشد که سالانه میزبان بسیاری از نمایشگاه‌ها و نشست‌های بین المللی است.

برگزارکنندگان

شرکت VNU چین با بیش از 20 سال سابقه در برگزاری نمایشکاه دارای شبکه قدرتمند و ایده‌های جدید است. شرکت بهاران تدبیر کیش به عنوان پارتنر بین المللی و نماینده انحصاری این رخداد معتبر جهانی در ایران با بیش از 15 سال سابقه در برگزاری رویداد‌های بازار سرمایه ایران از جمله ‌KishINVEX در سطح داخلی و بین المللی فعالیت می‌نماید.

پوشش خبری

هرساله صدها رسانه‌ چینی و بین المللی برای پوشش خبری نمایشگاه پول شانگهای به این شهر سفر می‌کنند.

تماس با ما

آدرس ایمیل: info@baharantadbir.com
تلفکس: 02188179790 (15 Lines)
وبسایت:http://www.baharantadbir.com


دبیرخانه دائمی KishINVEX : شرکت بهاران تدبیر کیش
وبسایت: baharantadbir.com
ایمیل: info@kishinvex.com
نشانی: تهران، میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم شرقی، پلاک 17، طبقه دوم
تلفکس: 88179790
دفتر کیش: جزیره کیش، خیابان خیام، مجتمع سارینا 1، طبقه دوم، واحد 203