"> بزرگترین نمایشگاه دریانوردی و صنایع دریایی ایران - کیش اینوکس

بزرگترین نمایشگاه دریانوردی و صنایع دریایی ایران

بزرگترین نمایشگاه دریانوردی و صنایع دریایی ایران، آذر ماه امسال در جزیره زیبای کیش برگزار می‎شود

به گزارش اقتصاد کارا و اعلام رسمی شرکت بهاران تدبیر کیش، این نمایشگاه که یازدهمین نمایشگاه دریانوردی و صنایع دریایی ایران در کیش است، امسال با رویکردی نو و با حمایت ارکان حاکمیتی و دولتی و مشارکت گسترده بخش های دولتی و خصوصی مرتبط با این صنعت عظیم در مرکز همایش‎ها و نمایشگاه‌های کیش به مدت 4 روز برپا خواهد شد.

سازمان منطقه آزاد کیش با درک لزوم ایجاد همگرایی حداکثری در این صنعت استراتژیک که وزارتخانه ها، دستگاهها و نهادهای مختلفی را در بر می‎گیرد، بر آن است تا با حمایت جدی از این رویداد، پس از نمایشگاه بزرگ حوزه پولی و بانکی و بازار سرمایه ( کیش اینوکس) که بزرگترین رخداد نمایشگاهی کیش است، به رویداد دریایی نیز اعتلا و جایگاه بیشتری ببخشد.

ایران آیمکس

این مسیر البته از طریق فعالیت بخش خصوصی و با مشارکت حداکثری مجموعه های بزرگ، متوسط و کوچک دریایی در سطح کشور صورت خواهد گرفت.

ایجاد ظرفیت های تازه در صنعت دریایی در حوزه های کلان و حوزه های عمومی، نیازمند محیطی است که همه ارکان این اکوسیستم بزرگ در فضایی آرام و کارشناسی به بحث و تبادل نظر پرداخته و از توان و دیدگاههای متقابل بهره ببرند. علاوه بر آن قرار است در این رویداد، علاوه بر ایجاد زمینه های معرفی تولیدات و خدمات قابل عرضه، نگاهی به تقاضاهای این بخش ها صورت گرفته تا مراکز علمی و دانش محور نیز بتوانند در این هم افزایی مشارکت داشته باشند. بکارگیری تجربه ها و ایده های نو برای مدیریت بخش های متنوع این صنعت در شرایط دشوار کنونی نیز تز دیگر رویکردهای نمایشگاه پیش رو است.

آنچه پیش بینی می‎شود آن است که رویداد امسال با دوری جستن از همه تفرق‎های موجود در دوره های پیشین، بر آن است تا صنعت دریانوردی و فعالیت های دریایی و کسب و کارهای وابسته را از طریق ایجاد زمینه های تفاهم و همکاری و عقد قرارداد های تاثیرگذار به سطح رضایت بخش تری نسبت به گذشته برساند.

یکی از مهمترین رویدادهای حوزه صنایع دریایی کشور، نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی ایران IranIMEX است که با سابقه بیش از دو دهه برگزاری، بزرگترین رویداد دریایی کشور محسوب می گردد و تاثیر بسزایی در توسعه صنایع دریایی کشور و تبدیل جزیره کیش به مرکز توجهات داخلی و بین المللی این حوزه گردیده است . هر ساله مشارکت کنندگان متعدد داخلی و خارجی آخرین دستاوردهای خود را در معرض دید بازدیدکنندگان پرشمار این رویداد قرار می دهند. همچنین فضای مساعد جزیره کیش فرصت مناسبی را جهت مذاکرات تخصصی و گسترش مناسبات تجاری داخلی و بین المللی حوزه های مختلف صنایع دریایی در این رویداد فراهم آورده است. بی تردید اهمیت این نمایشگاه و ضرورت ارتقاء کیفی و کمی آن از اولویت های متولیان و دست اندرکاران حوزه صنایع دریایی کشورمان محسوب می گردد.

جزیره زیبای کیش، بدلیل همجواری با دریا و داشتن امکانات اقامتی و سیاحتی، پروازهای متعدد روزانه و سایر مزیت ها به عنوان بهترین نقطه کشور برای برگزاری رویدادهای مختلف بویژه رویدادهای دریا محور درنظرگرفته شده است.

علاقمندان برای آگاهی بیشتر از این رویداد ، می توانند به وبسایت iranimex.com مراجعه نمایند.


دبیرخانه دائمی KishINVEX : شرکت بهاران تدبیر کیش
وبسایت: baharantadbir.com
ایمیل: info@kishinvex.com
نشانی: تهران، میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم شرقی، پلاک 17، طبقه دوم
تلفکس: 88179790
دفتر کیش: جزیره کیش، خیابان خیام، مجتمع سارینا 1، طبقه دوم، واحد 203