"> نمایشگاه «کیش اینوکس ۲۰۱۹» افتتاح شد - کیش اینوکس

نمایشگاه «کیش اینوکس ۲۰۱۹» افتتاح شد

یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و ششمین نمایشگاه بین‌المللی بورس بانک، بیمه و خصوصی‌سازی (کیش اینوکس ۲۰۱۹ ) عصر امروز (دوشنبه) با مشارکت ۳۰۰ شرکت داخلی و خارجی در جزیره کیش گشایش یافت.

 در این نمایشگاه هیات‌های اقتصادی و دیپلماتیک 14 کشور جهان، ۴۰ مشارکت‌کننده بین‌المللی از بیش از 20 کشور و 280 مشارکت‌کننده داخلی در این رویداد حضور دارند.

برگزاری بیش از 250 ملاقات تجاری بین مشارکت‌کنندگان، حضور بیش از 100 سخنران کلیدی و بلند پایه داخلی و خارجی در پنل‌ها و نشست‌های تخصصی از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه اعلام شده است.

مشارکت‌کنندگان اصلی نمایشگاه، نهادهای حاکمیتی و مهم همانند سازمان منطقه آزاد کیش، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت امورخارجه، سازمان بورس و اوراق بهادار بانک‌ها و بیمه‌ها هستند و مشارکت پررنگ بخش خصوصی نیز از جمله اهداف این رویداد است.

گفتنی است گروه مالی ملت، ایمیدرو، تامین سرمایه امید، تامین سرمایه بانک مسکن، هلدینگ خلیج‌فارس، بانک شهر، بانک رفاه کارگران،  شرکت صنعتی و معدنی چادرملو، شرکت سنگ آهن گوهر زمین، شرکت ملی مس ایران، شرکت فولاد خوزستان، شرکت فولاد مبارکه، بیمه مرکزی، بیمه پاسارگاد، بیمه پارسیان و شهرداری‌های شهرهای مختلف کشور از جمله مشارکت‌کنندگان این دوره از نمایشگاه Kish Invex ۲۰۱۹ هستند.

 رویداد بزرگ بازار پول و سرمایه با عنوان “اینوکیس کیش ۲۰۱۹” با هدف رونق تولید، معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری درکشور و افزایش شناخت نسبت به قابلیت‌ها و ظرفیت‌های عظیم بازار پول و سرمایه و هم افزایی دست اندرکاران اقتصادی درتقویت توان اقتصادی کشور برپا شده است.


دبیرخانه دائمی KishINVEX : شرکت بهاران تدبیر کیش
وبسایت: baharantadbir.com
ایمیل: info@kishinvex.com
نشانی: تهران، میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم شرقی، پلاک 17، طبقه دوم
تلفکس: 88179790
دفتر کیش: جزیره کیش، خیابان خیام، مجتمع سارینا 1، طبقه دوم، واحد 203