درباره KishINVEX


نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور و نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی

بازار سرمایه به عنوان یکی از ارکان بازار مالی نقش به سزایی در بسیج امکانات مالی و سرمایه ای در جهت تخصیص بهینه منابع به منظور رشد و توسعه اقتصادی کشورها دارد. بازار سرمایه با توجه به پتانسیل های خود به ویژه در تجمیع سرمایه های خرد، تأمین مالی و شناساندن  فرصت های سرمایه گذاری می تواند نقش بسیار موثری در توسعه اقتصادی کشور داشته باشد. 

از سوی دیگر امروزه در کشور های توسعه یافته راهکارهای متعددی برای توسعه اقتصادی اجرا می گردد که یکی از مهم ترین آنها جذب و حمایت از سرمایه گذاری، اعم از داخلی و خارجی است. جای هیچ تردیدی نیست که استفاده از منابع سرمایه گذاری بخش خصوصی و سرمایه گذاران داخلی و خارجی یکی از اصلی ترین راهکارهای توسعه اقتصادی است و دیگر نمی توان به راهکارهای سنتی و کلاسیک تامین منابع برای پاسخگویی به نیازهای رو به تزاید طرح ها و پروژه های نیازمند سرمایه گذاری وابسته بود

برگزاری همزمان  نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور در کیش و در قالب رویداد KishInvex این امکان را برای تمامی فعالان اقتصادی، موسسات مالی و اعتباری ،بانکها، شرکتهای بیمه، صاحبان پروژه های پر بازده و نیز مجریان و دست اندرکاران طرح ها و پروژه های سرمایه گذاری کشور در بخش های بازار سرمایه، انرژی، معادن، گردشگری، مسکن و عمران و شهرسازی در حوزه های دولتی و  خصوصی را فراهم آورده است به نحوی تمامی اهداف خود را در فضای تخصصی با حضور و تبادل نظر با تمامی مدیران و دست اندرکاران حوزه های فوق دنبال نمایند..

معرفی قابلیت های نهادهای مالی داخلی و خارجی، توانمندی ها و دستاوردهای بازار سرمایه، پول و بیمه کشور، توانمندیهای شرکت های حاضر در بورس اوراق بهادار، ارائه خدمات نوین بانکی و بیمه ای، کمک به تشکیل سرمایه دراقتصاد ملی، افزایش ظرفیت ها برای رقابت بازار پول و سرمایه کشور با بازارهای مشابه منطقه  و معرفی فرصت های سرمایه گذاری در طرح های کلان ملی از مهم ترین اهداف برگزاری KishInvex می باشد.

 همچنین جلب مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاران داخلی و خارجی، ارائه جدید ترین الگوهای تامین مالی برای طرح های سرمایه گذاری و تبادل اطلاعات فنی و تجاری بین سرمایه گذاران و مجریان طرح های سرمایه گذاری از دیگر اهداف در نظر گرفته شده جهت این رویداد می باشد.

 گفتنی است وجود امکانات مناسب درجزیره کیش و سهولت تردد اتباع خارجی بدون ویزا، امکان حضور شرکت های بین المللی و حضور سرمایه گذاران خارجی در این نمایشگاه را فراهم آورده است.


about-exhibiton


گروه های کالایی نمایشگاه

بانک ها، بیمه ها، ارکان بازار سرمایه و بورس ها،شرکت های تأمین سرمایه، شهرداری ها و سازمانهای وابسته،موسسات مالی و اعتباری، صرافی ها و لیزینگ ها، شرکت های پذیرفته شده و فعال در بورس اوراق بهادار، شرکت های فعال در بورس کالا و فرابورس، شرکت های کارگزاری و صندوق های سرمایه گذاری مشترک، شرکت های سرمایه گذاری و مشاورسرمایه گذاری، تشکل ها و انجمن ها، مشاور سرمایه گذاری و لیزینگ، سرمایه گذاری و سرمایه پذیری درمسکن، شرکت های فعال در زمینه فناوری اطلاعات به ویژه در حوزه مالی و سرمایه گذاری، شرکت های ارائه دهنده خدمات مالی و اعتبار سنجی و موسسات حسابرسی، طرح ها و پروژه های مرتبط با موسسات مالی و اعتباری، لیزینگ و مستغلات. طراحی و ساخت پروژه های عمرانی، مشاوران، پیمانکاران و طراحان، شهرسازی، تعاونی های مسکن، انبوه سازان، طرح ها و پروژه های عمرانی و شهرسازی در بخش های دولتی و خصوصی، بازسازی و زیبا سازی شهرها، پروژه های تولید انبوه سریع، موسسات علمی پژوهشی تحقیقاتی و نشریات تخصصی و نرم افزار، بهسازی بافت های فرسوده، مشاوره و مدیریت سرمایه در بخش مسکن و شهرسازی و عمرانی، فضای سبز و شهرسازی، طراحی و ساخت هتل ها و مراکز گردشگری، معرفی بسته های سرمایه گذاری ادارات کل میراث فرهنگی مراکز استان ها، پروژه های سازمان های سیاحتی و گردشگری، مدیریت سرمایه جهت توسعه زیرساخت ها و گسترش واحدهای اقامتی و مراکز گردشگری و مطبوعات، انتشارات و رسانه های اقتصادی.

معرفی بخش لجستیک به عنوان گروه کالایی جدید KishINVEX

در دنیای به‌هم پیوسته كنونی، تجارت جهانی توسط شبكه‌ای از فعالیتهای لجستیكی جهانی هدایت می‌شود كه به‌سرعت نیز درحال رشد است. اما سهولت تجارت از طریق این شبكه برای دسترسی به بازارهای بین‌المللی وابستگی شدیدی به فاكتورهای لجستیكی هر كشور همچون: رویه‌های تجاری، زیرساختهای ارتباطاتی و جابجایی، و وضعیت بازارهای داخلی به‌لحاظ خدمات لجستیكی دارد.

از نگاه اقتصاد خرد، کارآمدی حوزه لجستیک و زنجیره تأمین یکی از مهمترین راهبردهای بهبود فضای کسب و کار، کاهش هزینه مبادله، کاهش قیمت تمام شده و افزایش بهره وری ملی در زمان حاضر می‌باشد. به نحوی‌كه، طی سه دهه اخیر، مدیریت لجستیك به عنوان یكی از روشهای پركاربرد و اثرگذار در راستای كاهش قیمت تمام‌شده در سطوح بین‌بنگاهی و شبكه‌ای مورد استفاده سازمانهای موفق قرار گرفته است.

از نگاه اقتصاد كلان نیز بهبود و ارتقای عملكرد لجستیك به عنوان یكی از محورهای مهم توسعه كشورها، طی سالیان اخیر، مطرح شده است؛ چراكه لجستیك تاثیر به‌سزایی بر فعالیتهای اقتصادی كشورها و ایجاد توسعه پایدار دارد.

با توجه به اینكه تبدیل شدن به هاب لجستیكی بین‌المللی و منطقه‌ای، یكی از مهمترین راهبردهای تجاری كشورها طی سالیان اخیر در رشد و توسعه اقتصادی بوده است؛ كشور ایران نیز كه به دلیل شرایط جغرافیایی و ارتباطاتی فوق‌العاده (موقعیت ژئوپلیتیك و ژئوكونومیك)، موقعیتی بسیار برجسته به لحاظ لجستیكی، نه در منطقه بلكه در جهان، دارد؛ از این امر غافل نبوده و توسعه لجستیك كشور را مورد توجه جدی قرار داده است. از همین‌رو، حوزه لجستیك كشور یكی از مناسب‌ترین و در عین‌حال بكرترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی به حساب می‌آید.

با توجه به سابقه درخشان برگزاری موفقیت‌آمیز نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و نمایشگاه بین‌المللی بورس،بانک، بیمه و خصوصی‌سازی KishINVEX و ارتباط تنگاتنگ زیرساخت‌های لجستیكی با زیرساخت‌های مالی که در كنار یكدیگر وظیفه پشتیبانی از زنجیره‌های تولید و تامین را ایفا می‌كنند؛ بر آن شدیم تا در نمایشگاه بین‌المللی بورس،بانک،بیمه وخصوصی‌سازی و نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور (KishINVEX) زنجیره پشتیبانی تولید و تجارت را كامل‌تر کرده و بخش لجستیك را به رویداد كیش اینوكس بیافزاییم تا سرمایه‌گذاران بتوانند از فرصت‌ها و هم‌افزایی ایجاد شده بهره كامل را ببرند.

دبیرخانه :
ایمیل: info@kishinvex.com
نشانی: تهران، میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم شرقی، پلاک 17، طبقه دوم
تلفکس: 88179790
دفتر کیش: جزیره کیش، خیابان خیام، مجتمع سارینا 1، طبقه دوم، واحد 203